zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
fot. OSP Szyszków
Jest przetarg na termomodernizację budynku OSP w Szyszkowie i świetlicy wiejskiej w Wapienniku!
25 września 2020 r. | 13:30
26

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na termomodernizację budynku OSP w Szyszkowie i świetlicy wiejskiej w Wapienniku. Termomodernizacja ma zakończyć się do 29 października 2021 roku.

Oferty należy składać do 8 października 2020 roku.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Jest przetarg na termomodernizację budynku OSP w Szyszkowie i świetlicy wiejskiej w Wapienniku!”

 1. .. pisze:

  Brawo kolejna świetna decyzja..
  Widać kto jest pod dyktando Pani wójt…
  A ten kto wyrazi swoje zdanie i ” zadrze z Panią wójt ” od razu na pod górkę.. Szkołę zlikwidować to trzeba ale co innego to nie .. Przecież świetlica ważniejsza..

  21
  • Danków pisze:

   nawiasem mówiąc to śmieszne są te głosowania na najlepszego radnego itp. Pracownicy gminy głosują na polecenia p wójt 😉

   14
   • Lipie pisze:

    O tak i dodatkowa manipulacja wynikami niekorzystnymi przez administratora , głosy już nie raz znikały i znikają a innym przybywają .

    12
   • Rębielice pisze:

    To tłumaczy wysyp głosów w poniedziałki z rana jak urząd otwierają na najgorszych i minusy najlepszych , no kto by się spodziewał , ciekawe czy premia za wyniki ? W Rębielicach nikt nie powie dobrego słowa na panią wójt i pana radnego m.

    15
   • Mieszkanka pisze:

    Ja tylko czekam aż Wojewoda ją w końcu odwoła. Ale będą wtedy cyrki hahaha. No ale jak samemu się ludzi odwoływało bez powodu to karma wraca. Jak juz nie będzie wojtem to mam nadzieje, że się wyprowadzi bo nikt na nią patrzeć nie bedzie chcial

    10
   • Rębielice pisze:

    Ciekawe czy bożena czyta komentarze

  • Mieszkaniec pisze:

   W normalnej gminie to rada mówi wójtowi co ma robić. A w Lipiu to wszystko jest na odwrót. Pan przewodniczący merda ogonkiem naszej śnieżynce 🙂 może na początek to by się wysławiać nauczył.

   13
  • Mieszkanka pisze:

   Gdzie jest dofinansowanie z Rębielic pani wójt na pomoce dydaktyczne? Może odpowie Pani jak się okrada szkołę? 🙂

   10
 2. Anonim pisze:

  Ale przetargu dla szkoły nie ma, bo po co.. lepiej zrobić swietlice i remize w której impreza jest raz na ruski rok🤦‍♀️ a dzieci w szkole dalej niech siedzą w kurtkach. Najważniejsze że w gminie, świetlicach i remizach brązie ciepło..🤦‍♀️

  16
  1
  • Szyszkowiak pisze:

   Ruski rok ? Cały rok tam się zalewają, i spotkania propagandowe radnego przed wyborami!

   23
   • Lipianin pisze:

    Szkoda gadać. Głupie to takie się ze wsi wytoczyło i będzie rządzić. Pamiętajmy, że kiedyś wójtowa była nauczycielem-dyrektorem a jak ich sama teraz traktuje. Hipokryzja.

    11
 3. Szyszkowiak pisze:

  Aaa warto pamiętać , że przekupisz wozem i remiza strażaków to wtedy nic nie musisz robić , wszystko przepchniesz i głosy dostaniesz widać po historii pewnego radnego. Nie ubliżając nikomu ale macie rozum? Czy przysłowiową “flaszka” można kupić każdego ? I wodę z mózgu zrobić ?

  A wójtowa ? Ludzie pokażmy siłę i podziękujmy za współpracę a nie wylewamy żale !

  21
  1
 4. Marek pisze:

  Jak zareaguje wies Rebielice? Na szkołe nie ma kasy! a tu prosze Szyszkow ma wóz strazacki, teraz modernizacja remizy czy to jest fer? widocznie radny dziala z Wojtowa ? Przekupić strażaków i się ma władzę nie ważne jakim być o….m i n…..m ( każdy wstawi według własnego uznania). Stąd takie oceny pana rednego bo wieś to nie tylko strażacy.

 5. Marian pisze:

  Jak zareaguje wies Rebielice? Na szkole nie ma kasy!! a tu prosze Szyszkow ma woz strazacki, teraz modernizacja remizy czy to jest fair?. Widocznie radny dziala z Wojtowa ? Przekupić strażaków i już nic nie trzeba , głosy i tak beda… Tylko że wieś to nie tylko strażacy! Widać to po głosowaniu jak ludzie uważają ! Oj zdziwicie się na wyborach ! I tak już ledwo się przeslizgneli co niektórzy radni.

  15
 6. Szyszkowianin pisze:

  No tak. Pani Wójt ma przydupasa pana “strażaka” P. To remiza musi być ocieplona. Następny Radny przydupas pan M. Bo córeczka ma prace załatwiona. Ręka ręke myje. Jakby chciała to by już dawno szkołe ociepliła w Rębielicach -ale nie. Jej cel to zniszczyć szkołę i koniec. Dała by sobie już spokój bo jak przecholuje to się zdziwi

  20
  • Taki jeden ze wsi pisze:

   Owszem dałem się kiedyś podpuścić radnemu i mam do siebie żal że byłem taki głupi , teraz wiem że warto mieć swój rozum i dowiedzieć się samemu jaka jest prawda ! Skłócić wieś – jedyna rzecz która mu się udaje , zrobić z ludzi debili? Mieć się za władcę wsi oo tak , ale za to szacunku za grosz nie mam do tego pana.

   13
   • Mieszkaniec pisze:

    I do tego jeszcze przewodniczący rady gminy. Biedulek nic nie ma w oświadczeniu majątkowym. A z tego roku jeszcze nie jest dodany (ciekawe dlaczego). Jaki przewodniczący taka cała gmina. O jego rodzinie nie wspomne 😀

    12
 7. Mieszkaniec pisze:

  Za ta całą akcje ze szkołą ludzie powinni ją razem z radnymi na taczkach wypierniczyć. Gdyby wieś była mądra to powinni ich tam roznieść, że na osp jest a na szkołe nie. Chore. Szkoda, że odwołanie wójta nie jest łatwe bo na referendum za dużo osób jest przekupionych. Mam nadzieje, że Wojewoda w końcu zrobi porządek

  14
 8. Wiktor pisze:

  Szyszkowianie! U was manipuluja wsia ludzie niewyksztalceni! czerpiacy z gminy korzysci nie dajcie sie oglupiac strazakom i radnemu! Ani pani wszech wiedzącej wójt bo i tak ma Was w d…

  13
 9. Anonim pisze:

  Może by tak rada z wójtowa zaczeli coś robić ze szkołą albo drogę od strony Dankowa bo woła już o pomstę do nieba. W sumie trzeba zacząć się zgłaszać po odszkodowania do gminy za zepsute zawieszenie. Jakby się tak z 10 osób zgłosiło to może zaczęli by coś robić.

  13
 10. Szyszkowianin pisze:

  Ale po co kup sobie suva jak niektórzy radni i ich rodziny 😉 i po problemie aaaaaa wójtowa przecież i tak nie ma nic nawet samochodu…

 11. Realista pisze:

  Czy w końcu w tej gminie coś się zmieni? Ludzie dym…ją Was bez mydła i jeszcze śmieją się Wam w twarz! To nie deszcz to oni Wam plują w twarz!

  10
 12. Marek pisze:

  Ja jestem ciekawy czym strazaki z Szyszkowa sobie zasluzyli ?nowy woz strazacki a teraz remont za1 milion 400 tysiecy a szkola w Rebielicach do likwidacji co na to Rebielice i pozostale wsie cos tu smierdzi.

  • Mieszkaniec pisze:

   Nic nie śmierdzi. Wójtowa ma przydupasa strażaka P i Radnego M-córeczka ciężko pracuje :). Oni donoszą a ona robi co chcą. Witamy w gminie Lipie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *