zachmurzenie duże
13°
13°
niedziela
Reklama
Problemy z przetargiem na termomodernizację OSP w Szyszkowie i świetlicy w Wapienniku
25 listopada 2020 r. | 12:51
3

Osiem ofert wpłynęły w przetargu na termomodernizację budynku OSP w Szyszkowie i świetlicy wiejskiej w Wapienniku. Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 1 400 000 zł. Niestety, wszystkie oferty znacznie przekraczają budżet gminy. Jeżeli radni nie wydadzą zgody na dołożenie ok. 155 tys. zł na ten cel, przetarg trzeba będzie unieważnić.

Poniżej informacja z otwarcia ofert.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Problemy z przetargiem na termomodernizację OSP w Szyszkowie i świetlicy w Wapienniku”

 1. Wsza pisze:

  Zamykać szkoly lub przedszkola. Ważne zeby strazaki mieli palac na imprezy. Trzeba miec sieczke w glowie zeby robic taka inwestycje szczególnie kiedy jest jak jest . Wszyscy płaczą , że jest źle nawet biorą dotacje na ratowanie firm a w gminie sielanka.
  PSL kojarzy sie z Panem Serafinem a co to znaczy ?

  14
  • Mieszkaniec pisze:

   Podobno nie ma pieniędzy na szkołę w Rębielicach? A nagle znajdzie się dodatkowe 150 tys na osp? Żenada. Wstyd Pani pożalsieboże wójt i panie Bystrzykowski. Mam cichą nadzieje, że ludzie w końcu przekonają się jacy tak naprawde jesteście i jakie macie intencje i pokażą wam “faka” w następnych wyborach.

   11
 2. Mieszkaniec pisze:

  W kasie gminnej pustki a Wójtowa wypłaciła sobie niezgodnie z prawem znów coś koło 30 tysięcy za niewykorzystany urlop. Dlaczego ta sprawa nie została zgłoszona do prokuratury? To jest przestępstwo Pani Wójt! Niech Pani nie myśli, że jest Pani bezkarna. I proszę redakcje aby zrobiła o tym artykuł. Ponieważ to nie jest pierwsza taka sytuacja kiedy nasza Śnieżynka wypłaca sobie kase z naszych podatków za niewykorzystany urlop. Jak nie potrafi wykorzystac urlopu to znaczy, że jest niekompetentym wójtem.

  12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *