zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
Trwają zapisy na VII Ogólnopolski Marsz Nordic Walking
06 marca 2020 r. | 20:07
0

Rozpoczęły się zapisy na VII Ogólnopolski Marsz Nordic Walking „Chodzić każdy może” organizowany na Stadionie Śląskim. Całość odbędzie się 25 kwietnia, a zapisać na wydarzenie można się poprzez stronę stadionslaski.pl.

Impreza ta to idealna okazja zarówno do sprawdzenia swoich sił, jak i do aktywnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie wśród miłośników nordic walkingu i fanów aktywności fizycznej. Wszyscy uczestnicy Marszu będą mieli okazję do wzięcia udziału we wspólnej rozgrzewce, a następnie do startu na dystansie 5 lub 10 km. Trasa poprowadzona zostanie alejami Parku Śląskiego. Nie zabraknie wyjątkowych zestawów startowych i pamiątkowych medali. Dzieci do 9. roku życia będą mogły natomiast wziąć udział w wyjątkowym Marszu Malucha na dystansie 400 m. Organizatorzy przygotowali także atrakcje towarzyszące, m.in. magiczne lustro.

VII Ogólnopolski Marsz Nordic Walking „Chodzić każdy może” odbędzie się 25 kwietnia
o godzinie 9:00 na terenie Stadionu Śląskiego. Warunkiem uczestnictwa w Marszu oraz otrzymania pakietu uczestnika jest zapisanie się na listę startową, a także uiszczenie opłaty wpisowej – 25zł do 24 kwietnia lub 35zł w dniu imprezy. Link do zapisów, jak i pełny program imprezy oraz niezbędne oświadczenie można znaleźć na stronie stadionslaski.pl. Liczba miejsc ograniczona.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *