intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
SM w Myszkowie
Będą kary za brak dokumentu potwierdzającego pozbycia się nieczystości
04 lipca 2022 r. | 13:02
0

Rada Gminy Lipie podjęła uchwałę w sprawie określenia innego sposobu udokumentowania wykonania obowiązku w zakresie pozbywania się zebranych na terenie nieruchomości nieczystości ciekłych.

To do mieszkańców będzie należeć Udokumentowanie wykonania obowiązku pozbywania się zebranych na terenie nieruchomości nieczystości ciekłych może nastąpić przez okazywanie rachunków lub faktur VAT za usługi wywozu nieczystości ciekłych, wystawionych każdorazowo po wykonaniu usługi przez przedsiębiorcę posiadającego zezwolenie Wójta Gminy Lipie na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych, jeżeli z ww. dokumentów wynika bieżące wykonywanie tego obowiązku.

Jeżeli mieszkaniec nie okaże dowodu pozbycia nieczystości, to może spodziewać się kary finansowej.

Uchwała w tej sprawie znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *