zachmurzenie duże
-3°
-3°
czwartek
Reklama
COVID-19: Czwarta ofiara śmiertelna w gminie Lipie!
13 października 2020 r. | 14:20
1

Sanepid w Kłobucku poinformował o nowym przypadku zakażenia koronawirusem w gminie Lipie. Osoba ta przebywa w izolacji domowej. Niestety, jest też czwarta ofiara śmiertelna w gminie. To 76-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące oraz stwierdzony COVID-19.

W gminie obecnie jest 11. przypadków koronawirusa.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “COVID-19: Czwarta ofiara śmiertelna w gminie Lipie!”

  1. Otwarte oczy pisze:

    Jeżeli mamy w naszych placówkach lekarza, który nawet pacjenta z katarem lub biegunką wysyła na test, to nic dziwnego, że przy obecnej wróżbickiej metodzie testowania, nasza gmina jest w czołówce kraju 🙂

    4
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *