zachmurzenie małe
18°
18°
wtorek
Reklama
PGG
Gmina Lipie sonduje kwestię pośrednictwa w zakupie węgla
21 października 2022 r. | 13:10
0

Wójt Gminy Lipie sonduje kwestię pośrednictwa w sprzedaży węgla dla mieszkańców gminy Lipie. Wójt zwróciła się do mieszkańców - w celu oszacowania skali potrzeb gospodarstw domowych - o zgłaszanie zapotrzebowania na zakup węgla za pośrednictwem gminy, tj. ilości i rodzaju opału (miał, groszek, orzech).

W tym celu proszę o wypełnienie ankiety, znajdującej się poniżej i przekazanie jej do Urzędu Gminy Lipie w terminie do 24 października br. (poniedziałek). Ankietę można złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu lub przesłać skan wypełnionego i podpisanego dokumentu na adres mailowy: wegiel@uglipie.pl

W razie pytań należy kontaktować się z urzędem pod nr tel. 34/318 80 32-35 wew. 39 i 48.

Ankieta do pobrania TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *