słabe opady deszczu
11°
11°
wtorek
Reklama
Gmina Lipie wsparła zakup nowego radiowozu
19 stycznia 2024 r. | 11:06
0

Kłobuccy policjanci otrzymali nowy samochód służbowy. Oznakowana Kia Ceed trafiła do mundurowych z Ogniwa Potrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. Pojazd został zakupiony z budżetu Policji oraz środków finansowych przekazanych przez samorządy: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Urząd Miejski w Kłobucku, Urząd Gminy w Przystajni, Urząd Gminy w Popowie, Urząd Gminy w Lipiu oraz Urząd Gminy w Pankach.

Kluczyki do radiowozu zostały symbolicznie przekazane na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku inspektor Marioli Biskup, która podziękowała samorządowcom za zrozumienie policyjnych potrzeb związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa oraz za wsparcie w doposażeniu w nowe środki transportu.

Szefowa kłobuckich mundurowych podkreśliła, że okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności, ponieważ sprawny pojazd to szansa, by policjanci szybciej dojechali na miejsce zdarzenia i skuteczniej zareagowali na zgłaszane interwencje. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *