intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
MWM Brzesko
Jest nowy przetarg na odbiór śmieci. Będzie kolejna podwyżka?
04 listopada 2020 r. | 11:29
0

Urząd Gminy Lipie ogłosił przetarg na "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Lipie".

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi, polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, powstających i zebranych na wszystkich nieruchomościach zamieszkałych, domkach letniskowych lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Lipie oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów w Lipiu.

Umowa będzie podpisana na okres 12 miesięcy 2021 roku.

Otwarcie ofert nastąpi 7 grudnia.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *