zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
MWM Brzesko
Jest przetarg na odbiór śmieci. Będzie kolejna podwyżka?
09 września 2022 r. | 14:44
0

Urząd Gminy Lipie ogłosił przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Lipie. Ogłoszenie przetargu może oznaczać, że na koniec roku mieszkańców może czekać niemiła niespodzianka w postaci podwyżki za odbiór odpadów.

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi, polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, powstających i zebranych na wszystkich nieruchomościach zamieszkałych, domkach letniskowych lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno -wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Lipie oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów w Lipiu. W skład gminy wchodzą miejscowości: Lipie, Danków, Troniny, Zbrojewsko, Natolin, Brzózki, Zimnowoda, Kleśniska, Parzymiechy, Napoleon, Giętkowizna, Grabarze, Rozalin, Chałków, Albertów, Stanisławów, Lindów, Julianów, Szyszków, Rębielice Szlacheckie, Wapiennik.

Oferty można składać do 30 września 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *