zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
Nowy przypadek koronawirusa w gminie Lipie
02 września 2020 r. | 11:42
1

Sanepid w Kłobucku poinformował o nowym przypadku zakażenia koronawirusem w gminie Lipie. Osoba ta przebywa w kwarantannie domowej.

W gminie obecnie jest 35. przypadków koronawirusa.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Nowy przypadek koronawirusa w gminie Lipie”

  1. Obrońca prawdy w mediach z kartonu pisze:

    Stan głosowania na wójta i radnych na 03.09.2020 godz . 8:00
    Najlepszy Mirosław Klimaszewski ocena 3,75 oddane głosy 163, najgorszy jak zawsze janusz mączka ocena 2,06 oddane głosy 159. Róbcie screeny jako dowód w sprawie oszustwa bo komentarze również usuwają!
    Swoją drogą ciekawe dlaczego gmina nic nie robi z tym że tak kłamliwie przekręca się prawde w portalu który sygnuje się gmina , czyżby pieniążki z gminy idą właśnie na taką propagandę żeby ocieplić wizerunek ? No cóż w gazecie kłobuckiej nie wyszło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *