zachmurzenie umiarkowane
15°
15°
wtorek
Reklama
Rada Gminy Lipie bez udziału mieszkańców?
13 maja 2020 r. | 14:17
0

Zbigniew Bystrzykowski Przewodniczący Rady Gminy Lipie apeluje do mieszkańców, by nie uczestniczyli w jutrzejszej sesji Rady Gminy Lipie.

Apel Przewodniczącego znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Szanowni Państwo,

w związku posiedzeniem Komisji Wspólnych i obradami Sesji Rady Gminy Lipie, zaplanowanymi na czwartek, 14 maja br. i realizowanymi zgodnie z wyznaczonymi przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w obu spotkaniach uczestniczyli tylko radni gminy i wyznaczeni pracownicy Urzędu.

Sołtysów oraz mieszkańców zachęcam do zgłaszania uwag, wniosków i zapytań drogą telefoniczną (34/318 80 32 do 35 wew. 34) lub mailową
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
. Jednocześnie informuję, że posiedzenie komisji oraz obrady sesji będą transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnego profilu gminy Lipie (facebook.com/lipie.gmina).

Proszę również, aby w spotkaniach nie uczestniczyły osoby, które zaobserwują
u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel i inne charakterystyczne dla przeziębienia, grypy czy infekcji paragrypowych. Wszystkich przybyłych proszę o zachowanie środków ostrożności w postaci zajmowania miejsc w odpowiedniej odległości od pozostałych osób oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na salę obrad.

poważaniem

Zbigniew Bystrzykowski

Przewodniczący Rady Gminy Lipie

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *