zachmurzenie małe
18°
18°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Dawid Pawelec najlepszy
19 października 2020 r. | 12:24
4

966 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Lipie. Głosowanie wygrał Dawid Pawelec. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Dawid Pawelec najlepszy”

 1. Polak pisze:

  Liderzy różni , przegrany zawsze ten sam…

 2. Sławomir pisze:

  I widać prawdę jak pan mączka zaszedł ludziom za skórę , a najbardziej nienawidza go mieszkańcy “jego” wioski. Chyba czas pokazać jak bardzo się myli co do swojej “skromnej” osoby .

 3. Mieszkaniec pisze:

  W ogóle zero skapy, że pracownicy Urzędu głosują na Bożene. O północy w niedziele 0 głosów a w poniedziałek o 10 Bożena ma ponad 60 a inni ledwo 5 hahah. Administrator powinien zablokowac ip pracowników i UG :D. Żenada jakiej świat nie widział. Bożena wie, że gdyby nie pracownicy to była by na czele z Mączka

  • I tutaj Cię zadziwie pisze:

   I tutaj Cię zadziwie bo w poniedziałek z rana tuż po otwarciu urzędu najwięcej głosów na plus przybywa panu mączce a na minus panu Mirosławowi tu jest ta walka 😁. Jednak ludzie nie odpuszczają i głosują jak naprawdę uważają i wynik się obraca . Obserwuję od kilku tygodni. Ktoś usilnie próbuje ocieplić mączkę a oczernic kogoś kto faktycznie coś robi. A kto pracuje w urzędzie ? I cyk . Tylko po co ? Nie lepiej zacząć coś robić lub zrezygnować? Ktoś ma chore ego ? Chce się wywyższyć ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *