zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Dawid Pawelec najlepszy
16 listopada 2020 r. | 13:28
3

1558 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Lipie. Głosowanie wygrał Dawid Pawelec. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Dawid Pawelec najlepszy”

 1. Kzienciunio pisze:

  I nasz lokalny orzełek znowu wylądował na ostatniej pozycji😁nudne to już , a pan Dawid normalnie pogrzebał rywali w głosowaniu 😁

  7
  1
 2. Wsza pisze:

  Nie wiem co Wy chcecie od Radnego ? Najwięcej do gadania mają Ci co nic nie robią…

  4
  1
 3. Lubie alkohole pisze:

  Zamiast psioczyc lepiej się napić ! Wasze zdrowie ! Ale może nie wszyscy powinni…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *