zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Dawid Pawelec najlepszy!
07 września 2020 r. | 12:34
4

1397 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Popów. Głosowanie wygrał Dawid Pawelec. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Dawid Pawelec najlepszy!”

 1. Mirek pisze:

  I pan Janusz znowu na szarym końcu , co prawda chyba wystraszył się tej oślej ławki bo widać że podbijaja głosy , ale co ludzie sądzą wychodzi o tego się nie zmieni , wstyd i pora zakończyć karierę radnego , trzeba mieć honor!

 2. Mirek pisze:

  I jak zwykle mączka najgorszy ! Widać że próbuje podbijać głosy czyżby wystraszył się tej oślej ławki ? Ale ludzi się nie oszuka i jaką mają opinie wiadomo, trzeba mieć honor i zejść ze sceny!

 3. Adrianna pisze:

  Boli tylko ta zmowa tych zawistnych ludzi na Mirosława wiadomo o kogo chodzi. Co nie dasz dobrej oceny zaraz skasowana a że innym przybywa kilkadziesiąt głosów w ciągu pół godziny nie szkodzi …. Zazdrości ktoś poszanowania u ludzi ? Pamiętajcie zazdrość jest gorsza od faszyzmu!

 4. Znam i Wam powiem pisze:

  Powiem Wam , że dużo tutaj racji tylko dlaczego tutaj? Co do pewnego pana radnego przyznam szacunku nie mam za grosz , nie liczy się z nikim naprawdę (czuję się władca wsi, a przypomnijmy skomlenie o poparcie przed wyborami )
  no chyba poza żona jak ktoś tutaj kiedyś napisał i czasem pewne zachowania są śmieszne tak jak wielce z tą świniarnia i ekologia no właśnie ekologia wg. niektórych ma ciekawe odsłony bo solary na stodole, a szambo na pole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *