zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy
17 sierpnia 2020 r. | 12:32
15

1791 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Popów. Głosowanie wygrał Mirosław Klimaszewski. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy”

 1. Lipianin pisze:

  Brawo dla Pana Mirosława, a Pan Mączka, no cóż chyba mieszkańcy są jednak bardzo mądrzy i wiedzą jak głosować, nawet strażacy tutaj nie pomogą. Ciekawie , tylko że Pani Wieloch nie jest na ostatnim miejscu bo naprawdę na to zasługuje ale pewnie znajomi i pracownicy UG działają 😉

  47
  5
  • Mieszkaniec pisze:

   Tylko ludzie, którzy żyją z zasiłków mogą siedzieć cały dzień i głosować na takich stronach … ludzie, którzy pracują i maja ambicje nie maja czasu myśleć o głosowaniu jakimkolwiek i siedzeniu przed telefonem ! Taki kraj nierobów ale ktoś na nich musi pracować zeby mogli siedzieć i klikać bezmyślnie 😂😂😂

   9
   32
   • Niestety pisze:

    Kogoś chyba d…a boli że ktoś ma lepsze wyniki od niego i poważanie ludzi , nawet “nierobów” głos każdego obywatela dla co by nie było urzędnika powinien być ważny bo to dla obywatela służy! Nie każdy też pracuje w obozie pracy i przez 8 godzin cały czas pracuje , a niektórzy sami są dla siebie szefami , są też emeryci także komentarz bardzo obrażający pisany przez człowieka bardzo pustego jeżeli chodzi o obycie i kulturę, widać że pod wpływem emocji , ciekawe który kandydat z końca listy ?

    32
    3
   • Użentnik z gminy pisze:

    Wypraszam sobie , rze nic nie robię. Cienszko pracuje i w przerwie w piciu kawy … Znaczy obsługiwaniu tych niedo.. miłych petentuf głosuje na kohana paniom wujt , dzięki niej żyje mi się lepiej mam fajnom pracę i wogule super, nie pozwolę rzeby miala takie niskie oceny, bo jest wspaniała.

    18
    6
   • Zbigniew pisze:

    Brawo dla Pana Mirosława.A pan Janusz bardzo skromnie no cóż tak to jest jak się słucha żony, a nie ma własnego zdania, ale ogólnie z Pana Janusza to dusza człowiek ,nawet w pewnym sklepie kiedyś dyskutowała ,że szkoła jest nie potrzebna, bardzo niski poziom inteligencji, kobieta która się wypowiada,a tak mało robi -to taka wsza społeczna.

    12
    2
    • Marian pisze:

     Słabo? bo co pan Janusz zrobił za swoje kadencję ? Obecną jest fartem bo ile głosów dostał.
     I chyba wcale nie jest lepszy niż żona , ten sam chleb z tej samej mąki.

     13
     1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Pan Mirosław dusza człowiek ,zawsze wysłucha i pomoże , a reszta szczególnie z końca tabeli no właśnie widać co ludzie o nich sądzą ,i ile głosów dostali jak ich wybierano na stanowisko.

  36
  2
 3. AntyPSL pisze:

  Całe PSL i lewica niszczą ta gminę z Wójtowa na czele ! Mieliby godność i sami zrezygnowali!

  34
  3
 4. Poprawny pisze:

  Gratulacje być kolejny raz najlepszym Panie Mirosławie , a Pan Janusz no cóż kolejny raz najgorszy wstyd ale nie ma się co dziwić jak się ma taką opinię.

  36
  2
 5. OSZUSTWO!!! pisze:

  Piękna ściema z tym głosowaniem organizatorze kandydatowi z najlepszym wynikiem już ubyło ponad 100 głosów! ŻENADA, czyżby kolejny portal finansowany z pieniążków gminy? Czy ktoś z gminy boi się co myślą naprawdę o nich obywatele? Piękna rzetelność dziennikarska !!

  21
  3
 6. Oszusci! pisze:

  Dlaczego Panu Mirosławowi skasowaliście ponad 150 głosów? Oszuści , całe to głosowanie o dupę roztrząść, faworyzowanie i dobry PR na siłę dla osób , których ludzie nienawidzą!

  21
  2
 7. Zenek pisze:

  Pan Janusz jest radnym nie tylko swojej miejscowości i jesteśmy bardzo dumni. Każdego myśli są indywidualne, a co zrobili INNI radni bo Pan Janusz zrobił dla was za dużo i tak mu dziekujecie! Najlepiej nie robić nic i będzie się najlepszym!

  1
  8
  • Do Zenka pisze:

   Słoneczko przygrzało czy piątek wieczór i za dużo wódeczki na grillu ? Śmiać się chce , czy może płakać z głupoty ?
   Nic przez tyle lat zero , a ludzi ma za nic!

   8
   1
 8. Zenek pisze:

  A inni co zrobili ? Mniej niż on !Miłego grillowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *