intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy!
24 sierpnia 2020 r. | 12:26
5

2229 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Popów. Głosowanie wygrał Mirosław Klimaszewski. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy!”

 1. Uczciwosci pisze:

  Kolejny raz usuwane są głosy dodatnie na kandydata Mirosława Klimaszewskiego! Dlaczego ? Analizując dane od administratora serwera na którym znajduje się portal skasowano łącznie już ponad 560 głosów , ocena powyżej 4 i 5 na Pana Mirosława , innym kandydatom natomiast skasowano oceny ujemne 1 i 2. Jaki w tym przypadku ma sens owe głosowanie skoro administratorowi strony można zarzucić stronniczość ?
  Brawo dla Pana Mirosława! Kolejny raz mieszkańcy pokazali swoją siłę pomimo przeciwności wszystkich!

  21
  10
  • pytanie pisze:

   kasują mu głosy a on wygrywa te.n konkurs? to nielogiczne

   5
   16
   • Ale pisze:

    Wygrywa ale nie że średnią bliska 5 , a tylko ponad 3 a pewnie gdyby nie upór i determinacja ludzi , którzy go doceniają nie wygrałby.

    13
    3
    • Klimaszewski na Wójta ! pisze:

     Klimaszewski na Wójta! Obecną władza nie nadaje się zupełnie !
     Pan Mirosław to odpowiedni kandydat rozpiszmy referendum i odwołamy Wójtowa !

     6
     1
 2. Mam pomysl pisze:

  A może na następnej sesji posadzić Mączkę w oślej ławce a Klimaszewskiego na tronie ? To jest motywacja !

  17
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *