zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy
21 września 2020 r. | 12:49
1

1213 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Lipie. Głosowanie wygrał Dawid Pawelec. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy”

  1. Szyszkowianin pisze:

    Orzeł z Szyszkowa wylądował! znowu na ostatnim miejscu! Niskie loty ale taki radny.

    16
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *