zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy
12 października 2020 r. | 12:29
8

1052 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Lipie. Głosowanie wygrał Dawid Pawelec. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy”

 1. Szyszkowianin pisze:

  Ciągle najgorszy! Przypadek? NIE CIĘŻKO SOBIE NA TO ZAPRACOWAŁ!

  9
  1
  • Szyszkoww pisze:

   A dlaczego bożena nie ma najmniejszej oceny? I to jest wójt? Dlaczego pani zlikwidowała stypendia w tym roku? Bo dzieci z Rębielic by miały większość a wspaniałe Parzymiechy nic? I Lipie ze 2 osoby? Takie super szkoły podobno. Żałosna jest pani. Tfu

 2. szyszkowiak pisze:

  Może zamiast robić coś czego się nie umie i nie chce znaleźć nowe hobby? Szydełkowanie?

  Wstyd mi za takiego przedstawiciela jak pan

  12
 3. Witek pisze:

  Czas na zmiany w gminie ! Duże zmiany dajcie ludziom żyć ! A nie obłuda i pomaganie na pokaz ! A sobie tylko dobrze !

 4. Mieszkaniec pisze:

  Panie Mączce się obrywa i słusznie ale nie tylko jemu się powinno obrywać. Pan Bystrzykowski, Szczepaniak i tak dalej. No i oczywiście pani wójt. Dziwne, że wojtowa nie ma najniższej oceny. Ale pracownicy UG działają i rodzina :). Najgorszy wójt chyba w całej polsce. Najwięcej podejmowanych nieprzemyślanych decyzji, milionowe odszkodowania z powodu błędnych i swoich “widzimisie” decyzji. I to wszystko z naszych podatków, kompromitacja u wojewody, nauczycieli, rodziców. Ale jak to Pani wójt kiedyś powiedziała na sesji do rodziców “Ja wam dam. Mam kilku prawników i sędziów w rodzinie”. No cóż. Słoma aż z butów wystaje. Ale tak to jest jak taka osoba się dorwie do władzy.

 5. Mieszkaniec pisze:

  Dlaczego bożena nie ma najmniejszej oceny? I to jest Wójt?. Dlaczego zlikwidowała pani w tym roku stypendia? Może wypowie się pani? A no dlatego, że dzieci z Rębielic by dostały większośc. Bodajze 9 osób? A z Parzymiech nikt, z Lipia garstka. Żałosna typiara

 6. Darek pisze:

  Ostatnia nietrafiona milionowa decyzja ? Ocieplenie świetlicy i remizy jak nie ma na szkołę no ludzie , jakieś podwójne standardy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *