bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy
02 listopada 2020 r. | 12:55
9

1055 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Lipie. Głosowanie wygrał Dawid Pawelec. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janusz Mączka najgorszy”

 1. Rębielice pisze:

  Nudne już te głosowania , ciągle jeden i ten sam najgorszy radny , nic się w tej gminie nie starają, ale ze Wójtowa nie jest najlepsza co tydzień ? Dziwne .

 2. Szyszkoww pisze:

  Ale za co wójtowa ma mieć najlepszą ocene? Za zadłużanie gminy na potęge? Za wyremontowanie szkoły w Lipiu, w której nie jest potrzebna taka powierzchnia i robi się bez celu żłobek i szkoła w której nie działa wentylacja bo czerpie za dużo prądu i jest tylko włączana na rozpoczęcue i zakonczenie roku zeby rodzice widzieli?Za mieszkania socjalne i to jest hit. Kto to będzie utrzymywał? I na jakiej zasadzie ludzie dostawali te mieszkania? Bo jak zobaczyľem kto dostał te mieszkania to myślałem, że pękne ze śmiechu. Ludzie. Ta kobieta po kadencji 2023 może isc na emeryture i bedzie miala wszystko w dupie. Ludzie zastanowcie się. REFERENDUM!!!

  5
  1
 3. Zenek pisze:

  Cała rada do wymiany szczególnie z PSL-u ! Walki chyba idą piękne? nie bez powodu nic nie maja ! A wójtowa no cóż piękne jest to pomaganie na pokaz szczególnie pokazała na przykładzie Ukraińców jak tak to mam gdzieś ale jak telewizja to jaka jestem dobra.
  Na nic nie ma ale na remizę w szyszkowie jest , na szkołę w Rębielicach nie ma …

  5
  1
 4. Janina pisze:

  Odczepcie się od naszej kochanej wojtowej! Lepiej zajmijcie się tym co się u was na wioskach dzieje! Nie było lepszego wójta nigdy! Nasza kochana wójt zawsze wysłucha , zawsze pomoże , zawsze można na nią liczyć! I wara ! co dupy was bolą , że nie jest taka bezduszna i zakłamana jak wy? Żenada. Kochani prawdziwi Lipianie plusujemy panią wójt za jej dobre serce! Dobrze, że jest ona bo inaczej ta rada zniszczyłaby ta gminę.

  1
  5
 5. Orzeł realista pisze:

  Każdy ma taka opinię na jaką sobie ciężko zapracował .

 6. Mieszkaniec pisze:

  Hahaha Pania Janine poniosło troszeczke.

 7. Orzeł realista pisze:

  Niektórych to tu ostro ponosi właśnie 😂. Ale co chcecie od Pani Wójt nie wiem…

 8. Marian pisze:

  Niektórzy się poprostu nie nadają , przeslizgna się fartem, a potem jest jak jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *