bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Janusz Mączka znowu najgorszy
09 listopada 2020 r. | 13:55
8

1498 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Lipie. Głosowanie wygrał Wójt Bożena Wieloch. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janusz Mączka znowu najgorszy”

 1. Renata pisze:

  Brawo dla Pani Wójt a reszty nie komentuje , tyle jadu płynie ciekawe jak Wy byście zarządzali gminą , każdy jest mądry tam gdzie go nie ma.

  11
  3
 2. Bolek pisze:

  A czemu nie wspólne zdjęcie? 😂Tak dobrze razem wyglądają😂skandal pani wójt wygrała a nie ma jej zdjęcia!

 3. Szyszkowianin pisze:

  Nie rozumiem, ciągle ostatni i ciągle jego maska. Może zastąpić jakąś postacią z bajki bo nie da się już patrzeć …

  11
 4. bolek pisze:

  Popieram bez sensu te głosowania , nic sobie nie robią śmieją się nam w twarz, byle dla siebie jak najlepiej. A tych twarzy nie da się już oglądać.

  11
 5. stolec pisze:

  Już nawet jechać po nich nie ma sensu bo nic sobie nie robią , no poza jednostkami które tutaj atakowały robiąc z siebie aberdytę ;D Ale jak to mówia veritas temporis filia est.

 6. Majster Kitka pisze:

  No i brawo Super !!! Niech Żyje obecna rada i Pani Wójt . 👍
  Kasa leci stołki obstawia się swoimi .
  A dla tych którym tak bardzo się nie podoba dwa słowa pocieszenia. Pozostał Wam tylko ten portal mozecie sobie popisać i ponarzekać i tak to spływa jak po kaczce. Pozdrowionka 😁

  8
  1
 7. Sławomir pisze:

  Trzeba poprostu zamiast zamiatać pod dywan to nagłaśniać wszelkie nadużycia i łamanie prawa, a nie pisać bez sensu , a niektórzy mają za uszami i skończy się eldorado. Nie bez podowdu niektórzy nic nie maja.

 8. Kzienciunio pisze:

  Dno !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *