zachmurzenie duże
13°
13°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Mirosław Klimaszewski najgorszy!
31 sierpnia 2020 r. | 12:36
8

1598 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Popów. Głosowanie wygrał Janusz Mączka. Najgorszy był Mirosław Klimaszewski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Klimaszewski najgorszy!”

 1. Oszusci pisze:

  Hahaha dobre najlepszy jest najgorszy a najgorszy najlepszy ? Znowu było ładowanie głosów przez organizatora ! Oszusci ! Czyzby ktoś zapłacił ? Już idzie wniosek do rady etyki mediów trzeba zamknąć ten kłamliwy portal! Oszusci i tyle w temacie pan Mirosław co tydzień wygrywał wczoraj miał najlepszy wynik a mączka najgorszy !

  17
 2. Lipianin pisze:

  Na pewno uwierzę , ze ktoś głosował na tego becwała co przez dwie kadencję nic nie robi , ale dobry żart na poniedziałek ! Tylko pan Mirosław jest wygranym , trzeba to gdzieś zgłosić mączka najgorszy z najgorszych od zawsze i tak będzie !

  14
 3. JestemzGminy pisze:

  Panie mączka zamiast fałszować wyniki i nabijać sobie glosy, może łatwiej wsiąść się do roboty żeby ludzie pana szanowali i naprawdę głosowali za panem ? Pan Klimaszewski to jedyny wygrany i każdy się ze mną zgodzi zresztą wystarczy zapytać ludzi co myślą o jednym i o drugim o mączce aż uszy więdną a o Klimaszewskimnsame superlatywy. Kłamliwy portal i oszukane głosowanie!

  12
  1
 4. Marian pisze:

  Ale jaja ! Na trzeźwo się nie da tego czytać!

  10
 5. szeryf pisze:

  Paweł to ze tak bedzie to wiedzialem, ale chociaz dowiedzialem sie co sadza na wsi o zonie radnego.

  9
  1
 6. Obserwator głosowania pisze:

  Stan głosowania na 03.09.2020 godz . 8:00
  Najlepszy Mirosław Klimaszewski ocena 3,75 oddane głosy 163, najgorszy jak zawsze janusz mączka ocena 2,06 oddane głosy 159. Róbcie screeny jako dowód w sprawie oszustwa bo komentarze również usuwają!

  10
  • Adam pisze:

   Właśnie o co chodzi z tym głosowaniem ? Już kilka razy zauważyłem że znikają głosy a innym przybywa w średniej ocen? Jaki w takim razie sens tego głosowania ?

   • Krystyna pisze:

    Przecież chodzi o to żeby się ocieplić wizerunkowo w mediach ”niezaleznych” ale chyba od rzetelności i Ci najgorsi chcą być najlepszymi a ludzie myślą inaczej to trzeba kombinować Pan Mirosław wygrywa 3,81, najgorszy Pan Janusz 1,98 , pani wójt oczywiście że słabiutko 2,52. Ciekawe jak się skończy głosowanie bo jak ostatnio skasują głosy to będzie na odwrót oj boli kogoś ze jest ktoś lepszy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *