intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Mirosław Klimaszewski najlepszy!
27 lipca 2020 r. | 12:46
2

2438 głosów oddaliście w pierwszym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Popów. Głosowanie wygrał Mirosław Klimaszewski. Najgorszy był Janusz Mączka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Klimaszewski najlepszy!”

  1. ZKilan pisze:

    Poprawicie proszę dane. Radny Zbigniew Kilan to nie Andrzej Kilan i odwrotnie. Pozdrawiam

  2. Gmina lipie pisze:

    Chyba chodzi o gminę lipie ? W sumie miarodajne bo widać kogo nienawidzą ludzie.

    3
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *