zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Bożena Wieloch najgorsza
12 kwietnia 2021 r. | 12:56
3

897 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Lipie. Głosowanie wygrał Mirosław Klimaszewski. Najgorsza była Wójt Bożena Wieloch.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Bożena Wieloch najgorsza”

 1. Mati pisze:

  Widział ktoś ulotki w sprawie Szkoły w Rębielicach?. Żałosne tłumaczenie się z porażki. Hahaha. I mówi, że wyszła z tego z twarzą. Tonący brzytwy się trzyma. Ale obawiam się, że pod jej ciężarem się urwie

  14
 2. DPS w Natolinie pisze:

  Jest juz 2021 rok a DPS mial zaczac dzialac w 2018??? Szkola sprzedana za 370tys. a teraz wystawiana za
  1,5 mln??? Dalej pytam a co z obietnica z 2015-2016 Gdzie jest DPS!!!!! Pani Wojt

 3. Pisowiec pisze:

  Dlaczego władza krajowa nie rozliczyła jeszcze za swoje wyczyny Pani wójt ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *