słabe opady deszczu
11°
11°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Bystrzykowski najgorszy!
28 grudnia 2020 r. | 12:55
2

1148 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Lipie. Głosowanie wygrał Mirosław Klimaszewski. Najgorszy był Zbigniew Bystrzykowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zbigniew Bystrzykowski najgorszy!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  No wreszcie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :).

  6
  1
 2. Mieszkaniowy pisze:

  Ciekawe, chyba przegrał jednym głosem z radnym szyszkowskim od początku na czele wśród najgorszych . Ale pan Klimaszewski powraca na piedestały.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *