zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
Poszukują wolontariuszy na ratowników RESCUE TEAM!
10 marca 2020 r. | 11:09
0

Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie ogłasza pierwszą w tym roku wiosenną rekrutację wolontariuszy na ratowników RESCUE TEAM.

Jeśli jesteś uczniem lub studentem (np. kierunku medycznego) albo po prostu interesujesz się ratownictwem i chcesz z nim wiązać swoją przyszłość - to właśnie Ciebie szukamy!

Nasze wymagania to minimum 16 lat, hobby związane z ratownictwem, mile widziane ukończone kursy i szkolenia (nie są obowiązkowe), ponadto chęć do działania w wolontariacie, sprawność fizyczna, lubisz się angażować w różne projekty, jesteś asertywny, komunikatywny, wytrwały w działaniach oraz potrafisz pracować w grupie a przy tym kreatywny i pomysłowy – to właśnie Ciebie szukamy!

Jesteśmy organizacją non-profit która działa na zasadach wolontariatu. Nasze działania głównie opierają się na  kursach i szkoleniach, pokazach, zabezpieczeniach imprez a także szerokiej promocji i profilaktyki zdrowia.  Jesteśmy jedną z najprężniej działających organizacji o profilu medycznym w naszym mieście oraz powiecie a także Jednostką Wspierającą System Państwowego Ratownictwa Medycznego. A więc jeśli masz dużo czasu wolnego to zapraszamy do nas !

Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.sztabratownictwa.pl w zakładce „Wolontariat” lub napisz do nas sztab@sztabratownictwa.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *