zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
fot. TVP3 Katowice - https://katowice.tvp.pl/45528021/szkola-w-rebielicach-zamknieta-powodem-zly-stan-techniczny
Rada walczy o likwidację przedszkola przy SP w Rębielicach Szlacheckich
07 lutego 2022 r. | 12:38
0

Rada Gminy Lipie podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na złożenie odwołania do Ministra Edukacji i Nauki od postanowienia Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach z dnia 4 stycznia 2022 r. nr sprawy DK-CZ.542.3.1.2021 umarzającego postępowanie administracyjne z wniosku Gminy Lipie reprezentowanej przez Wójta Gminy Lipie, w przedmiocie wydania opinii w sprawie zamiaru przekształcenia z dniem 31 sierpnia 2021 r. Szkoły Podstawowej w Rębielicach Szlacheckich poprzez likwidację oddziału przedszkolnego.

Szczegóły znajdują się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *