zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
Radni powiatowi nic nie robią!
22 grudnia 2023 r. | 12:49
0

Zwróciłem się do Starostwa Powiatowe w Kłobucku z zapytaniem odnośnie interpelacji radnych Rady Powiatu Kłobuckiego. Okazuje się, że przez 61 miesięcy pełnienia funkcji radnych, tylko dwie radne złożyły interpelacje.

17 interpelacji od 2018 roku złożyła Agnieszka Związek z gminy Miedźno i była to najaktywniejsza radna w tej kadencji. Dwie interpelacje złożyła Teresa Żurawska z gminy Popów. Pozostali radni, którzy biorą ponad 2 tys. zł miesięcznie "za bycie radnym", nie złożyli żadnej interpelacji w imieniu mieszkańców.

Radnymi z okręgu gminy Lipie są: Zbigniew Pilśniak, Józef Borecki, Zbigniew Kulej, Maciej Mońka.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *