zachmurzenie duże
13°
13°
niedziela
Reklama
Radny od złomu
23 października 2020 r. | 13:11
22

58-letni Janusz Mączka to radny gminy oraz przedsiębiorca. Mączka posiada 30 329,16 zł oszczędności, 100m2 dom na współwłasność za 120 000 zł, gospodarstwo rolne za 50 000 zł, na którym zarobił 3327,50 zł, grunt pod domem za 10 000 zł oraz grunt pod działalność gospodarczą za 100 000 zł.

W ubiegłym roku "na złomie" zarobił 38 731,22 zł, a jako radny otrzymał 9000 zł diety.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Radny od złomu”

 1. Dobry interes pisze:

  Chętnie kupię nieruchomości w cenach z oświadczenia szczególnie dom to okazja , bo samochody zdecydowanie zawyżona wartość 😁 jeżeli ktoś na własnej działalności tyle zarabia to gratuluję pomysłu na generowanie dużych kosztów.

  30
  2
 2. Szyszqff pisze:

  Chyba władca oj przepraszam chciałby , raczej szkodnik wsi , razem z zięciem wszystkich chcą ustawiać … Ale ludzie są mądrzy, tu się uśmiechaja a dołki wielkie dołki kopia.

  28
  4
 3. Lipie pisze:

  W gminie Lipie jest tak jak z wylewaniem szamba na pole sąsiada( w sumie tak się też dzieję ), ja jestem czysty inni są źli pomimo tego, że sam się babram w gów..nie i to gów..o robie.

  18
  3
 4. Solek pisze:

  Szyszqff jestes mocny tylko w pisaniu na necie ? Tylko na to cie stac ? Nie pisz jak masz problem do ziecia zapraszam osobiscie pod 41A przyjdz pokaż co potrafisz .

  5
  20
  • Mieszkaniec pisze:

   Ooo miastowy się odezwał 😂 słychać na wiosce co ludzie gadają i okazuje się że jednak prawdę . Jak zwykle w formie! Myślę , że tego komentarza nie trzeba nawet komentować -oczy bolą , ręce opadają 😂. Prawda boli, a jak widać i prawda i mądrość broni się sama. Niektórzy nie chcą zniżać się to poziomu innych, stąd pewnie piszą tutaj ,w końcu po to jest ten portal dla mieszkańców gminy!. A prawda to nie obraza – prawda to stwierdzanie faktów! Warto zapamiętać, że kultura osobista, życzliwość i szacunek to podstawowe wartości dobrych relacji społecznych szczególnie ważnych w małych miejscowościach! No chyba,że chce się mieć wojnę z każdym ale to walka jak z Goliatem .

   21
   4
 5. Solek pisze:

  No słychać słychać zwlaszcza o tobie wielki miastowy czlowieku dali dziecku portal i się dziecko cieszy . Napisz konkretnie o co ci chodzi i co masz do kogoś kim jesteś a nie zakladasz fikcyjne konta i rzucasz wypowiedziami .

  7
  12
 6. Marek pisze:

  haha nie ma to jak się samo-zaorać widać elokwencję lepiej nic nie pisać niż pisać i się ośmieszać bo skoro ktoś nie rozumie co ludzie piszą i wyskakuje jak filip z konopii to dyskusja nie ma sensu i tak nie zrozumie także dajcie ludzie spokój bo i tak myśli, że to jedna osoba pisze.

  15
  3
 7. Solek pisze:

  Chyba boli jednego sąsiada dupa że nie udało się zrobić w swoim folwarku oazy ciszy i spokoju wybudowali mu boisko i mu to bardzo przeszkadza zwlaszcza dzieci ktore się tam bawią . Nie ma jak się mscic no to trzeba opisywac sąsiadów dookoła zmyslonymi historiami. I kto tutaj chciał rzadzic na Szyszkowie ? ? No ale tak jest jak się nawet w Częstochowie ma nie ciekawe opinie od swoich sąsiadów z dzielnicy no to szuka się poklasku gdzie indziej .

  4
  15
 8. Szyszqff pisze:

  O widzę, że kogoś prawda boli i mnie wywołał do tablicy!
  Zimno ale szukaj dalej , po-obrażaj najlepiej wszystkich ze wsi da się ? DA ! 😀 a później inni muszą przepraszać, może kiedyś Ci się uda zgadnąć .
  Nie ma to jak robić samemu z siebie pajaca na forum publicznym.
  A co do boiska wstyd mi , że dałem razem z innymi się podpuścić i taką szopkę odstawiać, co innego było mówione a co innego się okazało, ale tak jest w każdej kwestii na wsi dlatego najpierw myślmy rozsądnie, a potem róbmy mieszkańcy i nie milczmy tylko mówmy co myślimy i nie dajmy się podpuszczać!

  Zakończ lepiej swoje wypowiedzi bo mamy na wsi dobry ubaw.

  17
  5
 9. Solek pisze:

  Napisze ci wprost zmień lekarza bo ten do którego chodzisz źle Cie leczy te twoje wypowiedzi są bardzo plytkie nie będę zniżał sie do twojego poziomu i bawił sie w pisanie . Piszesz jakieś bajki wyssane z palca kto chodzi i kogoś przeprasza . Śmiać mi się z Ciebie chce zresztą nie tylko ja baw sie dalej powymyslaj sobie jeszcze kilka kont i sam sobie lub swoje komentarze dobra zabawa tylko dla czlowieka chorego psychicznie.

  9
  9
 10. Orzeł realista pisze:

  Ale przynajmniej pokazał swoje oblicze , no kret najbardziej lubi po wsi latać i zaczynać teraz widać w internecie zaczyna przygodę no każdy ma swoją ulubioną rozrywkę on ma taką i jeszcze dodatkowo ludzi nakręca przeciwko sobie.
  Ale dobrze przynajmniej teraz widać kto głosy podbija czarno na białym , ale to zachowanie żenujące … hmmm czyżby przyzwyczajenie zawodowe, ten brak taktu ? Nie można każdego traktować jak bezdomnego na ławce na dworcu trzeba mieć trochę kultury no i stąd ta opinia na wsi się bierze a później zdziwienie. Poziom poniżej krytyki płytki jak woda w liswarcie latem bez deszczu .

  11
  3
 11. Marian pisze:

  Czyżby na Bacewicz w Częstochowie brakowało już sasiadow z bloku do robienia awanturek ?

  5
  9
  • Robert pisze:

   No widzę że komus już ładnie odwala , posądza niewinnych ludzi co znowu napuścić wieś ? Ja na ich miejscu bym nie odpuścił bo to akurat jest karalne i to surowo.

   12
   5
 12. Marian pisze:

  Niewinny się odezwal idz skladaj zawiadomienie a jednoczesnie wytlumaczysz sie z tych postow ktore pisales wczesniej z tych fikcyjnych kont . No i od razu uszykuj kase na naprawdę dobrego adwokata .

  4
  10
 13. Szyszkowianin pisze:

  Ludzie dajcie spokój , widać , że i tak nie zrozumie nie ma co go nakręcać .
  Człowiek normalnie zachowujący się słyszy krytykę zastanawia się co zmienić w swoim zachowaniu- szczególnie jeżeli to sama prawda nic karnego . A tutaj pomawia ludzi,podaje adresy wszczyna awantury.. wstyd mi by było za siebie i takie prostackie zachowanie ludzie i tak wiedzą swoje i swoimi wypocinami nikt tutaj nic nie zmieni a sprawi tylko, że życie na wsi z wszystkimi skłóconymi będzie niemiłe.

  12
  5
 14. Marian pisze:

  Najlepiej się podawac za mieszkanca Szyszkowa i posadzac dookola sąsiadów jak masz cos do wladz wojta czy radnych to sobie z nimi wyjasniaj a nie kopiesz po kolei wszystkich jak leci zienciow itp. Zeby kogoś opluwać to trzeba najpierw mieć do tego podstawe a nie wymyslac bajeczki slyszec ze gdzies dzwoni tylko nie wiadomo gdzie. Co mozna na temat goscia powiedzieć ktory mieszka nie spelna rok a w dodatku nie udziela sie publicznie i tak jakby go nie bylo . Zastanow się czlowieku bo pomowienia sa karalne a po zlozeniu zawiadomienia do prokuratury wyjdzie kim jestes.

  13
  5
 15. Marianka pisze:

  Dobrze , że nie znasz mojego adresu bo bycgo pewnie podał 😃w sumie ta sama wies ale co za reklamę chłopie sobie zrobiłeś to bezcenne i co cała wies zastraszysz ? Ja się nie dam ! Niestety krytyka boli 😃i od tego są te portale a jak się jest osobą publiczną to ludzie wyrażają swoje opinie na temat tego co się dzieje w urzędzie gminy 😃

  13
  5
 16. Julia pisze:

  Czytam i oczom nie wierzę! dobry typ wszyscy źli ja dobry i nie ważne co robie CH>>J wam do tego! , współczuje ale fakt nie ma już co pisać nie ma co podręcać bo widać …. zagrożenie. Ale przedstawiać się podawać swój adres, innych ludzi i cisnąć takie coś współczuje braku…. Wstyd mi byłoby wyjść na ulicę jakbym się tak zachowywała.

  13
  4
 17. Marian pisze:

  Choroba widze postepuje zal mi Cie czlowieku.

  9
  8
 18. WszystkoWiedzacy pisze:

  A w tym roku grubo , dzięki epidemii:
  1. Dotacja z PFR S.A. 69 758,00 zł zaliczka zwrotna
  2. Starosta Kłobucki 5000,00 zł pożyczka warunkowo umorzona
  3. ZUS 4705,06 zł umorzenie składki

  Tyle firma Demostal dostała w ramach pomocy rekompensującej negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z Covid-19. Jawne Dane z SUDOP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *