zachmurzenie małe
18°
18°
wtorek
Reklama
Rusza remont ośrodka zdrowia w Lipiu
13 lipca 2022 r. | 11:47
0

Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku informuje, że w okresie wakacyjnym zostanie przeprowadzony generalny remont Gminnego Ośrodka Zdrowia w Lipiu. Przewidywany termin realizacji prac: 18.07.2022 r. – 14.09.2022 r.

Remont obejmie:
prace wyburzeniowe,
prace przygotowawcze,
prace polegające na ułożeniu części powierzchni ścian i podłóg z płytek ceramicznych,
prace polegające na gipsowaniu części powierzchni ścian,
prace malarskie,
montaż wewnętrznej stolarki drzwiowej (skrzydła drzwiowe),
montaż i demontaż części podejść dopływowych i odpływowych,
montaż i demontaż części rurociągów kanalizacyjnych,
montaż i demontaż części rurociągów instalacji wodnych,
montaż i demontaż części przyborów sanitarnych,
montaż i demontaż części instalacji elektrycznej,
wywóz i utylizacji gruzu.

W trakcie remontu w Ośrodku Zdrowia w Lipiu będzie czynny gabinet zabiegowy (od poniedziałku do piątku). Pełnić w nim dyżur będzie personel pielęgniarski w zakresie powtórzeń stałych leków oraz iniekcji i doraźnych interwencji, będących w kompetencjach pielęgniarskich. Pacjenci wymagający porady lekarskiej będą przyjmowani w Ośrodkach Zdrowia w Stanisławowie i Parzymiechach. Informacje dotyczące harmonogramu przyjęć w w/w ośrodkach będą uaktualniane co tydzień i podawane do publicznej wiadomości z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Będą także publikowane na stronie internetowej gminy Lipie. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *