zachmurzenie małe
18°
18°
wtorek
Reklama
Ruszamy z konkursem „oceń swojego wójta i radnego”
20 lipca 2020 r. | 12:55
5

Mamy już zdjęcia wszystkich radnych, dlatego oficjalnie możemy rozpocząć zabawę w postaci cotygodniowego konkursu "oceń swojego wójta i radnego". Do wyboru macie 15. radnych oraz Wójta Bożenę Wieloch.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lipie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Ruszamy z konkursem „oceń swojego wójta i radnego””

 1. Monis pisze:

  A dlaczego nie ma ocen ujemych ? Wojtowa powinna miec minus 1000. Najgorszy wlodarz od wielu wielu lat jak i reszta rady z pslu ale rodzina klika dobre oceny , takze caly konkurs nic nie wart…

  30
  3
 2. urzędnik magistratu pisze:

  Nic nie wart, to twój komentarz. Gmina się rozwija najlepiej w powiecie, prawie bez długów. Gdyby zamknąć niepotrzebne już nikomu dwie szkoły i zlikwidować zbędne remizy, do których co trochę trzeba dokładać, to gmina byłaby najlepiej funkcjonującym samorządem na Śląsku. Kobieta u władzy potrafi rządzić twardą ręką.

  16
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Chyba żyjemy w innej gminie? naprawdę chodzi o LIPIE? Gmina jest bardzo zadłużona , nieudolnie zarządzana co dla ludzi?? Tylko co chwila odszkodowania i koszty sądowe z tytułu bezprawnych decyzji?!
   Sami swoi w urzędzie, co miesiąc pieniążki na propagandę w lokalnej gazecie. Jednym zdaniem hulaj dusza piekła nie ma!
   a no i zapomniałbym urzędnik godzina 14:00 i buszuje i pilnuje po internetach co piszą o gminie zamiast pracować i służyć obywatelom. Ot taka gmina!

  • Mieszkaniec gminy pisze:

   Chyba zyjemy w dwóch innych gminach? Gmina lipie jest bardzo zadłużona , fatalnie zarządzana ile już decyzji zostało zaskarżonych ile już pieniędzy poszło na odszkodowania i prawników z tytułu bezprawnych i bezzasadnych decyzji? Bo wyznajecie zasadę hulaj dusza piekła nie ma ? Nic dla ludzi w tej gminie no chyba że dla swoich nawet głupie dotacje… , same znajome twarze spotykają się na korytarzach UG. , Ile miesięcznie idzie lub szło ma.propagande w lokalnej gazecie ? A i jak widać godzina 14 a urzędnik śledzi internet i prostuje niewygodna prawdę zamiast służyć obywatelom! Ot taka gmina horror dla mieszkańca , zwołajmy referendum , znajdźmy dobrego wójta , uratujmy gminę! Zamiast zamykać szkoły zamknijmy urząd gminy i tak porzytku z was nie ma a jaka oszczędność !

 3. mieszkaniec gminy pisze:

  Chyba żyjemy w innej rzeczywistości 😉 gmina jest bardzo zadłużona a władza nieudolna, powinien NIK albo CBA przyjrzeć się tej gminie! A ile znajomych i potomnych na korytarzach codziennie przychodzi, ile gmina już wydala na procesy i odszkodowania z tytułu beznadziejnych , bezsensownych decyzji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *