zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
W Napoleonie jechał najszybciej
24 kwietnia 2024 r. | 12:46
0

Policjanci z kłobuckiej drogówki prowadzili działania pod nazwą „Prędkość”. Podczas akcji mundurowi ujawnili 57. wykroczeń popełnionych przez kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Jeden z kierujących stracił prawo jazdy, inny kierował w ogóle go nie posiadając, a kolejny kierujący "zapomniał", że zostało mu wcześniej zatrzymane. Działania miały charakter międzynarodowy i były koordynowane przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL.

Podczas działań stróże prawa ujawnili 57. wykroczeń drogowych dotyczących przekroczenia dozwolonej prędkości. Prawo jazdy na trzy miesiące stracił 35-letni kierowca iveco, który przejeżdżał przez miejscowość Napoleon z prędkością 101 km/h. Za popełnione wykroczenie mężczyzna otrzymał mandat karny w kwocie 1500 złotych, a do jego konta dopisano punkty karne.

W Borowiance drogówka zatrzymała do kontroli suzuki, które poruszało się z prędkością 90 km/h. Kierujący nim mężczyzna "zapomniał", że ma zatrzymane prawo jazdy. W związku z czym 33-latek nie mógł kontynuować dalszej jazdy.

Natomiast w Krzepicach na ulicy Kuźniczka policjanci zatrzymali do kontroli forda, którym kierowała 31-latka. Jak się okazało kobieta w ogóle nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. /KPP Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *