zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
Wojewoda unieważnił uchwałę Rady Gminy Lipie!
01 maja 2020 r. | 14:14
0

Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę Rady Gminy Lipie. Chodzi o uchwałę nr XIX/117/2020 Rady Gminy Lipie z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli, form i specjalności, na które dofinansowanie jest przyznawane oraz ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat w 2020 roku pobieranych przez placówki doskonalenia nauczycieli, szkoły wyższe oraz inne podmioty, których zadania statutowe obejmują doskonalenie zawodowe nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Gminę Lipie.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *