zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
Wójt nie ma praktycznie nic!
11 września 2020 r. | 13:04
11

58-letnia Bożena Wieloch to wójt gminy Lipie. Wieloch posiada 9880,94 zł oszczędności. Nie drobiła się własnego domu, mieszkania, działki, ani samochodu.

Wieloch w ubiegłym roku jako wójt zarobiła 132 538,52 zł.

Jej oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Wójt nie ma praktycznie nic!”

 1. to niedobrze pisze:

  No a w gminie podobnie nie ma nic, kasa pustki jeszcze kredyty, nie oceniam ale powiedzcie mi jak można brać kredyt z kasy zapomogowej urzędu gminy na 15 tys zarabiając prawie 10 tys miesięcznie? ja bym się wstydził! Totalna niegospodarność! Ale jak jest w gminie sami wiecie!

  20
  1
 2. Janusz pisze:

  Może zrobimy zbiórkę w niedzielę po mszy na rzecz pani wójt ? Taka biedna nie ma nic to gdzie mieszka ? Pod mostem ? Albo w hotelu to by tłumaczyło te ogromne wydatki i pożyczkę z kasy zapomogowej ? Może warto zmienic pracę , ale zaraz zaraz gdzie się tyle zarobi za nic ? Serio myślicie że ludzie uwierzą że tyle zarabiając nie ma się nic ? Ale tak samo w gminie ciągle nie ma pieniędzy ?! To oni w piecu nimi palą ? Podpowiem taniej węgiel wychodzi !

  14
  2
 3. Janusz pisze:

  A może zrobimy zbiórkę dla pani wójt w niedzielę po mszy skoro nic nie ma ? Gdzie mieszka ? Pod mostem ? Dobra taktyka nie mieć nic jak coś , a o gminie mówi się różnie . Jak zarządza gmina jak budżetem , że przy takich zarobkach musi prosić o pomoc w gminnej kasie zapomogowej to nie wróżę dobrze tej gminie już jest gigantyczne zadłużona , może czas oddać stery w lepsze ręce ?

  15
  1
 4. Bżena pisze:

  Punkt X.wydatki domowe…jak to przecie nie posiada domu…

  15
  1
 5. Lipianin pisze:

  Czyżby jakas poważna kontrola się w gminie szykowała że wszystko poprzepisywane ? Ciekawe ciekawe , ja to bym też chciał kupić domy od radnych po ich wartosciach z oświadczeń! A co z działkami kupionymi pare lat temu na terenach zalewowych ? Nie wyszedł zarobek na nich wojewoda odrzucił projekt cwane liski. Oj chyba nadchodzi trzęsienie w urzędzie gminy skoro już się boją i wszystko przepisują !

  13
  1
 6. Lipianka pisze:

  Po co tyle jadu .Pani Bozenka to.pracowita i uczciwa kobieta
  Nawet jeśli mieszkałaby w palacu to za to ile zrobila dla naszej gminy nalezy sie jej szacunek i wdzięczności.

  5
  11
  • Lipianin pisze:

   A co takiego zrobiła poza zadłużeniem gminy , wzięła pożyczkę w kasy zapomogowej dla siebie ? Oj ludzie ludzie.kiedy wam się oczy otworzą ?

   13
   1
 7. Lipianka pisze:

  Poczekamy zobaczymy….prawda sie sama obroni.Pozdrawiam

  3
  10
  • Lipianin pisze:

   Wystarczy zapytać pierwszego lepszego mieszkańca i tyle w temacie , niestety prawda jest gorzka i bolesna a co do zarobkow jedne z najwyższych w województwie a najmniejsza liczba mieszkańców.

   13
   1
 8. Lipianka pisze:

  Jestem mieszkanką i mam pozytywne zdania co do oceny naszej pani wojt. Tyle w temacie.

  1
  12
 9. Mieszkanka pisze:

  O jej. Bidulka :(. Widać po niej, że biedna jest :(((((

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *