zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
fot. policja.pl
Zatrzymali mężczyznę w Rębielicach Szlacheckich na “dożywotnim zakazie”
21 maja 2021 r. | 13:45
0

W środę kłobuccy mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę opla. Samochód nie był dopuszczony do ruch, a kierujący miał dożywotni zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. Teraz grożą mu 3 lata pozbawienia wolności.

W środę po godzinie 15:00 w Rębielicach Szlacheckich, kłobucka drogówka zatrzymała do kontroli kierującego oplem. Podczas rutynowej kontroli drogowej okazało się, że 42-letni kierujący posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto jego samochód nie był dopuszczony do ruchu, nie posiadał badań technicznych. Za popełnione przestępstwo, mieszkańcowi gminy Lipie, grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

To niejedyny przypadek bezprawnego poruszania się po drodze w tym tygodniu. We wtorek, mieszkaniec gminy Olesno został zatrzymany do kontroli przez policjantów ruchu drogowego. 32-letni mężczyzna poruszał się samochodem osobowym pomimo cofniętych uprawnień. Teraz kierowca renault musi liczyć się z wysoką grzywną, a nawet karą pozbawienia wolności do 2 lat. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *