zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
Polska Policja
Zmarł ratownik medyczny z Dankowa
11 marca 2022 r. | 12:46
0

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 09.03.2022r. po ciężkiej chorobie nowotworowej, w wieku 33 lat zmarł nasz Kolega sierż.szt. Mateusz Lewandowski - ratownik medyczny Zespołu Medycznego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku żonę, dwóch synów, rodzinę, bliskich i przyjaciół.

W dniu 9 marca 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie ratownik medyczny Zespołu Medycznego sierż.szt. Mateusz Lewandowski. Miał 33 lata.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, niemal zawsze uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie.. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny towarzysz codziennych zadań.

Odszedł od nas po ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Osierocił dwóch synów. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół, a także nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Nabożeństwo żałobne odbędzie w dniu 12.03.2022r roku o godzinie 14.30 w kościele p.w. Św. Stanisława w Dankowie Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym. /Polska Policja/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *