zachmurzenie duże
13°
13°
niedziela
Reklama
UG Lipie
Znamy zwycięzców 44. Biegu Jesiennego im. red. Tomasza Hopfera w Parzymiechach oraz V Crossu Rowerowego
21 września 2022 r. | 13:53
0

Oskar Maśka (MGLKS Błękitni w Koziegłowach), Małgorzata Jęderko (MGLKS Błękitni w Koziegłowach), Julia Mrowiec (Cross Team Opatów), Malina Grzybowska (SP nr 48 Częstochowa), Dawid Będkowski (MGLKS Błękitni w Koziegłowach), Franciszek Mrowiec (Cross Team Opatów), Magdalena Leszczyna (ZRYW Parzymiechy), Marcin Malatyński (ZRYW Parzymiechy), Mateusz Pawełczak (Złochowice), Mikołaj Żochowski (6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice), Nikola Bogus (Hutka), Jakub Michalak (SP Lipie), Nikola Kik (Lipie), Adam Knop (SP Rębielice Szlacheckie), Roksana Grzesiak (Stanisławów), Filip Polak (Cieciułów), Amelia Maruszewska (OKS Olesno), Szymon Osiewacz (ZRYW Parzymiechy/ZS-P Lipie), Julia Uznańska (Victoria Olesno), Marcel Czerchlański (Victoria Olesno), Kacper Brodziak (Bradas Bike Adventure), Barbara Pawełczak (Złochowice), Ewa Brych-Pająk (JKLA Jawor Jaworzno), Anna Sas (KB Florian Zajączki Drugie), Agnieszka Jeż (Lelów), Ewa Kotala (Wieluń Biega), Barbara Frysiak (Wieluń Biega), Artur Pelikan (NGB Kłobuck/Wkurw_Team), Paweł Rękowicz (Praszka), Marcin Malatyński (ZRYW Parzymiechy), Piotr Rękowicz (Kowale), Zbigniew Błaszczyk (CKS Budowlani Częstochowa), Zbigniew Macoch (Liswarta Krzepice) i Grzegorz Granecki wygrali zawody w ramach 44. Biegu Jesiennego im. red. Tomasza Hopfera w Parzymiechach oraz V Cross Rowerowy.

Szczegółowe wyniki:

dzień 1

dzień 2Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *