zachmurzenie duże
21°
21°
sobota
Reklama
Zwłoki mężczyzny przy stawie hodowlanym
13 sierpnia 2020 r. | 10:15
0

We wtorek około godziny 19.00 przy jednym z hodowlanych stawów pomiędzy miejscowościami Natolin i Zbrojewsko odnaleziono rower i zwłoki 52-letniego mieszkańca gminy Lipie. Ciało zmarłego było częściowo zanurzone w wodzie. Dokładne okoliczności zdarzenia i przyczyna śmierci mężczyzny zostanie ustalona w toczącym się postępowaniu prowadzonym przez kryminalnych z Krzepic pod od nadzorem częstochowskiego prokuratora.

We wtorek, kilka minut po godzinie 19.00 oficer dyżurny otrzymał informację dotyczącą zwłok mężczyzny odnalezionych przy jednym z hodowlanych stawów znajdujących się pomiędzy miejscowościami Natolin i Zbrojewsko. Ciało zmarłego, 52-letniego mieszkańca gminy Lipie, było częściowo zanurzone w wodzie, a nieopodal znajdował się rower należący do mężczyzny.

Na miejsce skierowano mundurowych i kryminalnych, którzy wspólnie z technikiem kryminalistyki wykonywali policyjne czynności. Całość nadzorował częstochowski prokurator, który podjął decyzję o zleceniu przeprowadzenia sekcji zwłok mężczyzny.

Dokładne okoliczności zdarzenia i przyczyna śmierci mężczyzny zostanie ustalona w toczącym się postępowaniu prowadzonym przez kryminalnych z Krzepic pod od nadzorem częstochowskiego prokuratora. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *